Fundusze SUO

Drodzy Rodzice, borykając się z funduszami na rehabilitację, sugerujemy rozpatrzyć fundusze #SUO. Oczywiście gminy często odsyłają rodziców twierdząc, że tego u nas nie ma lub nie macie orzeczenia lub będziecie dopłacali krocie lub to nie dla Was itp… rzeczywistość jest zupełnie inna! Zapraszam do kontaktu i do grupy wsparcia poniżej.  Aktualnie nawiązaliśmy współpracę z gminami/MOPS/GOPS:  #Podgórzyn, #Mysłakowice, #Piechowice, #Janowice Wielkie oraz #Jelenia Góra.

Trupa wsparcie SUO

 

Dzień Wcześniaka i Kajtuś

Musisz przeżyć Kajtek

17 listopada to dzień, w którym na całym świecie obchodzony jest Dzień Wcześniaka. Ten reportaż poświęcony jest wszystkim rodzicom, którzy każdego dnia walczą o życie i przyszłość swojego przedwcześnie narodzonego dziecka.Jelenia Góra Nasza Jelenia Góra Dolny Śląsk Przystanek Dolny Śląsk Wcześniaki Jeleniogórskie wcześniaki Wcześniaki Światowy DZIEŃ Wcześniaka Wojewodzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej Centrum Rehabilitacji RehaMaluch #telewizja #strimeo #dzieńwcześniaka Mama w mieście Jelenia Góra Offtop Mamuśki

Opublikowany przez Strimeo Niedziela, 17 listopada 2019

Charytatywny Górski Bieg Zimowy Fundacji RehaMaluch

Charytatywny Górski Bieg Zimowy Fundacji RehaMaluch
Charytatywny Górski Bieg Zimowy Fundacji RehaMaluch

BIEGNIEMY DLA DZIECI ❤️
27 grudnia 2018 o 15:00 przy Przychodni RehaMaluch w Miłkowie wystartujemy do Górskiego Biegu Zimowego.  Liczymy na śnieg, mróz i świetną zabawę.

Biegniemy charytatywnie dla Dzieci, których nie stać na rehabilitacje a jest ona niezbędna dla ich prawidłowego funkcjonowania.

15:00 start biegów dziecięcych
15:30 start biegu górskiego na 10 km
17:30 wspólne ognisko i rozdanie nagród dla zwycięzców

Czołówka na bieg 10 km obowiązkowa, trasa będzie oznaczona i przygotowana do zawodów po zachodzie słońca.

Biuro zawodów i zapisy na miejscu od 14:00-15:00
Opłata startowa 20 zł. – cały dochód z imprezy przekażemy na rehabilitację najbardziej potrzebujących (szczegóły wkrótce)

Do zobaczenia

Zapisz wydarzenie w swoim kalendarzu:  https://www.facebook.com/events/320549662

056806/?active_tab=about