Wkładki Codzienne

OPCT Wkładki do codziennego użytku

OPCT City Lady – codzienne

image

image

Kombinacja materiałów daje komfort przy zachowaniu małej objętości wkładek. Są one dedykowane do codziennych, miejskich butów. Wąski obrys i wykończenie materiałem o efekcie skóry naturalnej świetnie sprawdzają się w damskim eleganckim obuwiu. Zastosowane materiały dają amortyzację pod piętami oraz odciążenie i ochronę przodostopia. Wkładki pozwalają uzyskać maksymalna wygodę w trakcie chodu pomimo małej objętości.

 

OPCT City Man – codzienne

image

image

Kombinacja materiałów daje komfort przy zachowaniu małej objętości wkładek. Są one dedykowane do codziennych, miejskich butów. Wykończenie materiałem o efekcie skóry naturalnej świetnie sprawdza się w eleganckim obuwiu. Zastosowane materiały dają amortyzację pod piętami oraz odciążenie i ochronę przodostopia. Gwarantują wygodę nawet w eleganckim obuwiu.

 

OPCT Everyday Low – codzienne

C:\Users\Mariusz\Desktop\asia w\grafika\OPCT EVERYDAY FIN.png

image

Wkładki codzienne do obuwia o małej objętości. Nadają się dla osób z małymi patologiami w obrębie stóp. Zapewniają równomierny rozkład ciężaru ciała na całej powierzchni wkładki co zapobiega powstawaniu miejscowych i punktowych przeciążeń.

Wkładka 3/4. Do obuwia z małą objętością w przodostopia. Stabilizuje i koryguje tyłostopie. Pokrycie estetyczne w czarnym kolorze świetnie współgra z eleganckim obuwiem.

 

OPCT City Demi – codzienne

C:\Users\Mariusz\Desktop\asia w\grafika\OPCT CITY DEMI.png

image

Baza wkładek 3/4 przeznaczona jest do obuwia o małej objętości. Dzięki indywidualnemu ukształtowaniu zapewnia równomierny rozkład obciążeń na powierzchni stopy.

Cienka i sztywna warstwa w części tyłostopia gwarantuje maksymalną stabilizację i komfort.

 

OPCT Citi Multi (Mixte) – codzienne

image

image

Codzienna wkładka do obuwia o standardowej objętości. Zalecana dla osób w ramach profilaktyki lub niewielkiej korekcji ustawienia stóp. Zapewniają równomierny rozkład ciężaru ciała na całej powierzchni wkładki co zapobiega powstawaniu miejscowych i punktowych przeciążeń.