Wkładki Lecznicze

OPCT Wkładki lecznicze

OPCT Heel Man – patologie

 

image

image

Wkładka przeznaczona dla osób zmagających się z dolegliwościami bólowymi w obrębie tyłostopia takimi jak: zapalenie rozcięgna podeszwowego, ostroga piętowa czy choroba Severa. Amortyzację i odciążenie zapewniają specjalne materiały o udowodnionych naukowo właściwościach, które połączone warstwowo zabezpieczają bolesne części stopy zapewniając maksymalny komfort chodzenia.

Heel Woman – patologie

 

image

image

Wkładka przeznaczona dla osób zmagających się z dolegliwościami bólowymi w obrębie tyłostopia , zapaleniem rozcięgna podeszwowego, ostrogą piętową czy chorobą Severa.

Amortyzację i odciążenie zapewniają specjalne materiały o udowodnionych naukowo właściwościach, które połączone warstwowo zabezpieczają bolesne części stopy zapewniając maksymalny komfort chodzenia.

Wkładka dostosowana jest do kształtu eleganckiego obuwia damskiego.

OPCT Meta Man – patologie

 

image

image

Wkładka zaprojektowana została z myślą o osobach zmagających się z dolegliwościami przedniej części stóp takimi jak : płaskostopie poprzeczne lub podłużne, nagniotki i modzele, syndrom Uchana, stopa Mortona. Optymalny dobór materiałów odciążających w połączeniu z odpowiednią amortyzacją i stabilizacją stopy zapewnia maksymalny komfort oraz łagodzi odczucia bólowe w obrębie przodostopia.

OPCT Meta Woman – patologie

image

image

Wkładki zaprojektowane zostały z myślą o osobach zmagających się z dolegliwościami przedniej części stóp takimi jak płaskostopie poprzeczne lub podłużne, syndrom Uchana, stopa Mortona. Optymalny dobór materiałów odciążających w połączeniu z odpowiednią amortyzacją i stabilizacją stopy zapewnia maksymalny komfort oraz łagodzi odczucia bólowe w obrębie przodostopia. Wkładki dostosowane do kształtu eleganckiego obuwia damskiego.

OPCT Anti-supination – patologie

 

image

Wkładki korygujące nadsupinację (nadmierną szpotawość) tyłostopia. Bardzo wytrzymałe i komfortowe wkładki. Poprzez sztywną strukturę, dynamiczny rdzeń oraz specjalne wzmocnienie zapewniają prawidłowe ustawienie stóp zarówno podczas statycznego obciążenia jak i w czasie chodu.

OPCT Anti – pronation – patologie

image

image

Wkładki korygujące nadpronację (nadmierną koślawość) tyłostopia. Bardzo wytrzymała i komfortowa wkładka, poprzez sztywną strukturę, dynamiczny rdzeń oraz specjalne wzmocnienia zapewniają prawidłowe ustawienie stóp zarówno podczas statycznego obciążenia jak i w czasie chodu.

 

OPCT Stability – patologie

image

Wkładka zaprojektowana w celu zapewnienia większej stabilizacji tyło i śródstopia u osób z tendencją do częstych skręceń, zwichnięć w obrębie stawu skokowego oraz jako profilaktyka dla osób narażonych na tego typu urazy.

Wkładki po uformowaniu maksymalnie dostosowują się do kształtu stopy zapewniając równomierne podparcie i komfort.

OPCT Comfort Volume – patologie

 

image

image

Wkładki przeznaczone są do butów o większej objętości ze względu na swoją grubość. Dzięki odpowiednim materiałom świetnie nadają się dla osób z bolesnymi modzelami, osób starszych z atrofią tkanek na podeszwowej stronie stopy, dla osób z bólami stóp związanymi z chorobami neurologicznymi.

Dają przede wszystkim odciążenie i komfort.

 

OPCT Sever – patologia dziecko-dorosły

C:\Users\Mariusz\Desktop\asia w\grafika\OPCT SEVER.png

image

image

Choroba Sever’a jest jednym z najczęstszych zaburzeń wieku rozwojowego u dzieci aktywnych fizycznie. Dotyka ona zarówno chłopców, jak i dziewczęta.

Baza wkładek OPCT Sever została skonstruowana przy użyciu specjalistycznych materiałów zaprojektowanych w celu zaspokojenia następujących potrzeb:

  • stabilizacja bolesnej kości piętowej
  • odciążeniu pięty i jej amortyzacje w celu zmniejszenia przeciążeń podczas kontaktu pięty z podłożem
  • równomierny rozkład obciążeń na podeszwie stopy
  • Wkładki nadają się również dla aktywnych fizycznie dzieci.