Pokoje Gościnne

Pokoje gościnne
Na Państwa przybycie przygotowaliśmy nowocześnie wyposażone, przestronne, jasne i ciepłe 6 pokoi 2 osobowych -> 4 osób z dużym łożem małżeńskim oraz rozkładaną sofą dla maksymalnie 2 osób. Każdy pokój posiada własną łazienkę z kabiną prysznicową, TV oraz bezpośrednie wyjście na taras (aktualnie w trakcie wykańczania, oddanie nastąpi 2019) lub do ogrodu. Wszystkie pokoje mieszczą się na parterze budynku, są przystosowane dla osób niepełnosprawnych i wyposażone w pościel oraz ręczniki. Sprzątanie w pokoju we własnym zakresie, na życzenie suszarka, wymiana pościeli lub ręczników.

W przygotowaniu kolejne 7 pokoi gościnnych. Przybliżony czas realizacji inwestycji 2019 rok.

Jadalnia
Serce naszego Centrum z przeszklonymi ścianami, pięknym widokiem na ogród i bezpośrednim wyjściem na duży zewnętrzny taras (aktualnie w przygotowaniu, oddanie nastąpi w 2019 roku). Klimatyczne miejsce z stolikami, w którym organizujemy czasem spotkania i warsztaty… Można w nim również wypić kawę, poczytać książkę, ale też zjeść posiłki (śniadania, obiady, kolacje).  Jadalnia posiada nowoczesną kuchnię, która jest zawsze do Państwa dyspozycji.

Kuchnia dla Gości <3
wyposażona jest w – lodówkę, zmywarkę, ekspres ciśnieniowy do kawy, czajnik elektryczny, pełną zastawę kuchenną

Posiłki <3
W przypadku serwowanych przez nas posiłków korzystamy ze sprawdzonej, świetnej, bardzo smacznej i zdrowej kuchni firmy cateringowej, która nigdy nas nie zawiodła, a nasi Goście zawsze są zachwyceni. Istnieje możliwość zamówienia posiłków Fit.

Więcej zdjęć obiektu znajdą Państwo pod www.domzbali.karpacz.pl